Potok w Jarnołtówku 2008

Ośrodek Rehabilitacyjny Potok w Jarnołtówku. Wspólne gry i zabawy. Zawody i współzawodnictwo między podopiecznymi stowarzyszenia. Ognisko i wspólne spacery po okolicy.

Tryton Nyski 2008

TRYTON NYSKI - nagroda dla wybitnych i nieprzeciętnych Nysan
DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA I CHARYTATYWNA
Elżbieta Klimas – założycielka, przewodnicząca Stowarzyszenia „Dobra Droga”

Bariery 2007

Życie nie po to tylko jest by brać. To hasło przyświecało organizatorom plebiscytu Bariery 2007, który odbył się dziś w Filharmonii Opolskiej. Impreza, pomimo, że zorganizowana po raz pierwszy, zgromadziła pełną salę. Nagrody ” Bariery 2007 ” rozdane. Dwadzieścia osób, które czynią życie niepełnosprawnych piękniejszym, uhonorowano w sobotę w opolskiej filharmonii statuetką pt. ” Kalectwo” Nagrodę otrzymała:
Elżbieta Klimas - osoba prywatna.

Ognisko 2006

Gry, zabawy, współzawodnictwo. Rodzinne zawody i konkursy. Pieczenie kiełbasek. Integracja grupy.

Sala do rehabilitacji

Z powodu braku dostatecznej rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych nasze stowarzyszenie postanowiło stworzyć sobie miejsce, gdzie nasze dzieci mogłyby ćwiczyć razem z rodzicami.

Postawiliśmy przed sobą trudne zadanie – czy uda się je zrealizować ? to się okaże.

Mikołaj 2005

W dniu 8 – go grudnia 2005 roku zorganizowaliśmy zabawę mikołajkową dla naszych podopiecznych. Impreza odbyła się w szkole Podstawowej Nr 10 w Nysie. Podczas spotkania dzieci świetnie się bawiły, brały udział w zabawach i konkursach.

Ognisko 2005

Rodzinne biesiadowanie przy pieczeniu kiełbasek na terenie Dziennego Domu Pobytu im. Jerzego Kozarzewskiego w Nysie przy ulicy Bohaterów Warszawy 28. Wspólne gry, zabawy oraz wspólne śpiewanie przy akompaniamencie naszego Pana Doktora Ryszarda.

Pierwszy Mikołaj 2004

Zorganizowany przez członków Stowarzyszenia w 2004 roku w Zespole Opieki Zdrowotnej w Nysie. Podopieczni otrzymali prezenty, które pozyskaliśmy od Sponsorów.

Pierwsze ognisko Dobrej Drogi

Zorganizowane w 2004 roku. Było to pierwsze nasze spotkanie integracyjne. Pieczenie kiełbasek przy ognisku, wspólne śpiewanie ze Śpiewnika przygotowanego przez Doktora Ryszarda Margola.

« 2 z 2 »